PANKONSERWATOR.PL

Prace Remontowe oraz Dekoracje

Moje wyroby wykonuję w całości z materiałów ekologicznych pochodzących z naszego kraju – głównie korzystam z rurki miedzianej, lutowanej ze sobą na gorąco i olejowanej, drewna sosnowego malowanego na przecierkę, linki sizalowej oraz lnu naturalnego. Przedstawione poniżej dekoracje dzięki takiemu wykończeniu nabierają oryginalnego i niepowtarzalnego wyglądu w stylu Vintage. 
Wykonuję gotowe ozdoby według własnego pomysłu, ale istnieje również możliwość zlecenia mi innego projektu.
Zapraszam do współpracy projektantów i architektów wnętrz, właścicieli  lokali handlowych i gastronomicznych.

Reling Miedziany Vintage RK60

Reling miedziany długi 600 mm, wykonany z rurki miedzianej o średnicy 15 mm, oba końce relingu zakończone kolankiem 90 stopni, całość mocowana do ściany za pomocą ozdobnych mosiężnych wkrętów. Idealny w kuchni do zwieszania różnych akcesoriów za pomocą haczyków, w łazience jako wieszak na ręcznik lub do zamocowania w drzwiczkach jako uchwyt. Reling posiada widoczne ślady lutowania za pomocą cyny. Produkt w 100% ekologiczny, podlega w całości recyklingowi. W Naszej ofercie dostępne są również inne długości oraz modele relingów.

Haczyk Miedziany Vintage MH15

Haczyk do relingu o grubości 15 mm, wykonany z pręta miedzianego o grubości 4 mm, długi 70 mm. Wraz z relingiem stanowi komplet który nada wyjątkowy styl vintage twojej kuchni, łazience lub każdemu innemu pomieszczeniu w twoim domu. W Naszej ofercie dostępne są również inne rozmiary haczyków. Wyrób jest w stu procentach ekologiczny i podlega całkowitemu recyklingowi.

Reling Miedziany Vintage MR60

Reling miedziany długi 600 mm, wykonany z rurki miedzianej o średnicy 15 mm, oba końce relingu zakończone lutowanymi miedzianymi zaślepkami, całość mocowana do ściany za pomocą ozdobnych mosiężnych okuć oraz wkrętów. Idealny w kuchni do zwieszania przeróżnych akcesoriów lub do zamocowania w drzwiczkach jako chwyt.  Nada wyjątkowy styl vintage twojej kuchni, łazience lub każdemu innemu pomieszczeniu w twoim domu. W Naszej ofercie dostępne są również inne długości oraz grubości relingów.

Świecznik Tealight Vintage

Świecznik Tealight Vintage, wykonany z jednego kawałka sosnowego drewna, posiada 3 gniazda o średnicy 40 mm na podgrzewacze, całość malowana farbami ekologicznymi na biało z grafitowymi przetarciami, boki wykończone linka sizalową o średnicy 6mm, niewielki drobiazg wprowadzający do każdego pomieszczenia odrobinę ciepła w długie wieczory, stanowi świetną dekoracje samodzielnie lub w zestawie z świecznikiem DS10.

Reling Miedziany Vintage MT60

Reling miedziany długi 600 mm, wykonany z rurki miedzianej o średnicy 15 mm, oba końce relingu zakończone lutowanymi miedzianymi zaślepkami. Idealny w kuchni do zwieszania przeróżnych akcesoriów lub do zamocowania w drzwiczkach jako chwyt.  Nada wyjątkowy styl vintage twojej kuchni, łazience lub każdemu innemu pomieszczeniu w twoim domu. W Naszej ofercie dostępne są również inne długości oraz grubości relingów.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem jednego z wyżej przedstawionych produktów, zapraszam do odwiedzenia  mojego sklepu online: trendychata.pl Moje wyroby możesz również zakupić za pośrednictwem serwisu Allegro.

Termin realizacji wysyłki 5 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty, zależnie od ilości wpływających zamówień. Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.