PANKONSERWATOR.PL

Prace Remontowe oraz Dekoracje

Nasze produkty wytwarzamy z materiałów ekologicznych pochodzenia krajowego. Podstawowy materiał to rurka miedziana, łączona ze sobą za pomocą cyny, drewno naturalne malowane na przecierkę lub olejowane oraz naturalnej liny sizalowej. Dzięki zastosowaniu takich materiałów oraz specjalnemu procesowi produkcji nasze wyroby utrzymane są w oryginalnym i nie powtarzalnym stylu vintage.   

Reling Miedziany

Reling miedziany o maksymalnej długi 800 mm, rurka miedziana o średnicy 15 mm, końce rurki zakończone kolankiem 90 stopni, reling mocowany do ściany za pomocą wkrętów mosiężnych. Dzięki widocznym śladom lutowania produkt świetnie wpisuje się w stylistykę vintage. Wyśmienicie sprawdzi się w kuchni wraz z haczykami w zestawie lub samodzielnie w łazience jako wieszak na ręczniki.

Haczyk Miedziany

Haczyk miedziany wytworzony z pręta miedzianego grubego 4 mm. Dedykowany do relingów naszej produkcji z którymi stanowią zestaw vintage.  Takie zestawy w łatwy sposób pomogą w organizacji miejsca pracy ograniczając do minimum bałagan.

Reling Miedziany

Reling miedziany o maksymalnej długi 800 mm, rurka miedziana o średnicy 15 mm, końce rurki zakończone oryginalnymi miedzianymi zaślepkami, lutowanymi na gorąco, dzięki odpowiednio dobranym mosiężnym uchwytom reling mocowany jest w łatwy sposób do ściany. Świetnie sprawdza się w kuchni jako wieszak do zawieszenia haczyków lub jako uchwyt meblowy.

Świecznik Tealight

Świecznik Tealight, wytwarzany z jednego kawałka sosnowego drewna w kształcie kostki. W zależności od modelu  posiada od 1 do 3 miejsc na podgrzewacze. Drewno pomalowane na biało z grafitowymi przetarciami, dodatkowo boki wykończone naturalną linką. Doskonale prezentuje się samodzielnie lub w zestawie.

Reling Miedziany

Reling miedziany o maksymalnej długi 800 mm, rurka miedziana o średnicy 15 mm, końce rurki zakończone oryginalnymi miedzianymi zaślepkami, lutowanymi na gorąco, po bokach w lutowane trójniki dzięki którym zestaw można zamocować do ściany, całość nada kuchni czy innemu pomieszczeniu styl vintage.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem jednego z wyżej przedstawionych produktów, zapraszam do odwiedzenia  mojego sklepu online: trendychata.pl Moje wyroby możesz również zakupić za pośrednictwem serwisu Allegro.

Termin realizacji wysyłki 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty, zależnie od ilości wpływających zamówień. Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.